HORECA

Асортимент незабутньо смачного італійського морозива і улюблених сорбетів Dolce Gelato представлений багатством і різноманітністю найкращого і вишуканого десерту. Переглядаючи сторінки меню в ресторані або барі, безсумнівно , кожен прагне знайти що-небудь незвичайне, запам'ятовується і неодмінно приголомшливо смачне. «Десерти» - один з найбільш затребуваних , популярних і традиційних пунктів у переліку додаткових страв. Саме справжнє морозиво гідно завершує трапезу і залишає відчуття чогось прекрасного і світлого . Бажання повернутися і повторити своє замовлення стане звичним і природним.

Морозиво для ресторанів або барів – найвірніший напрямок в області динамічного розвитку ресторанного бізнесу. Що очікує кожен відвідувач, який вирішив пообідати в елітному місці? Звичайно, це бездоганний сервіc, комфортні умови і найголовніше - задоволення від прийому їжі, яскравим акцентом в якій стане італійське морозиво або сорбет Dolce Gelato. Тут немає межі для досконалості і смакових пристрастей - прекрасний десерт залишить незабутнє враження чудового блюда. А можливість поєднувати ласощі з низкою основних пунктів меню внесе штрих різноманітності в звичний склад. Дуже смачне морозиво або низькокалорійний сорбет може стати самостійною, вже улюбленою багатьма стравою.

Приваблива ціна в поєднанні з абсолютною натуральністю, свіжістю і всесвітньо відомою італійською якістю дозволить придбати вірних, вдячних і постійних клієнтів. Така можливість має місце, якщо купити морозиво гуртом. Зручна фасовка , оптимальний обсяг упаковки не викличуть ніяких труднощів при транспортуванні і подальшому обслуговуванні відвідувачів. Взаємовигідна співпраця розкриє весь потенціал плідної роботи кожного ресторану або бару. Оскільки тільки ексклюзивні речі залишаються завжди актуальними і привабливими. Фруктово-ягідний сорбет, вершкове морозиво або класичний пломбір, приготовані під чуйним керівництвом справжнього майстра, додадуть будь-якому місцю відтінок неповторності та індивідуальності.

Морозиво гуртом – вигідна комерційна пропозиція Dolce Gelato, скористатися якою можна в будь-який зручний час. «Ручна» робота і дійсно реальна вартість, що може бути краще?


Чекаємо на Ваші питання і пропозиції за адресою zakaz@dolce-gelato.ua. Будемо раді взаємовигідній співпраці.

Скачати презентацію horeca